Všetky produkty
Hromadná objednávka

O nás

 

 

Slovakia Trend Export-Import s.r.o je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na stredoeurópskom trhu od roku 1992. Firma patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia na slovenskom trhu. Je za nami 20 ročná tradícia na trhu s  náradím, nástrojmi, remeselnou technikou a meradlami. Od začiatku sa zaoberáme predajom náradia, nástrojov a brusiva pre široké spektrum zákazníkov. Činnosť veľkoobchodu sa prevažne zameriavala na predajne so železiarskym tovarom. V posledných rokoch sa firma orientuje i na predajcov špecializovaných na zásobovanie výrobných podnikov a remeselných dielní.

Spoločnosť sa vyprofilovala ako významný distribútor náradia a dlhodobo spolupracuje aj s  významnými priemyselnými podnikmi na Slovensku a mnohými distribučnými spoločnosťami v rámci celej republiky. Zamestnávame viac ako 100 kvalifikovaných pracovníkov. V súčasnosti naša skladová kapacita predstavuje 18 000 paletových miest. Ponúkame viac ako 15 000 tovarových položiek k okamžitému dodaniu a ďalšie široké spektrum formou objednávky.

Slovakia Trend Export-Import s.r.o. na Slovensku sa zameriava hlavne na predaj ručného náradia, nástrojov a potrieb pre dom, záhradu a dielňu. U nás nájdete spoľahlivé náradie pre domácich majstrov aj profesionálne náradie pre remeselníkov. Medzi našich zákazníkov patria napr. rôzne veľkoobchody, železiarstva, stavebniny, výrobné podniky či dielne. Úspešne sme sa etablovali aj na zahraničných trhoch a dnes robíme export do 13 štátou.

Našou snahou je neustále sa prispôsobovať požiadavkám našich zákazníkov a trhu. Neustále sa snažíme vyhľadávať a uvádzať na trh zaujímavé novinky. Intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a v neposlednom rade sa stále snažíme priniesť nové a  kvalitné výrobky v čo najlepšej možnej cene. Inovujeme náš sortiment, aby naši obchodní partneri vo svojom predaji vždy mohli ponúknuť to, čo je žiadané a aktuálne. Náš medzinárodný nákupný tím neustále vyhľadáva zaujímavé novinky a položky, ktoré od nás žiadate. Základom filozofie spoločnosti je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce.

Našou hlavnou prioritou je neustály vývoj logistiky tak, aby sme boli kedykoľvek schopní uspokojiť požiadavky našich zákazníkov a  dodali objednaný tovar včas a v požadovanom množstve. V  mieste sídla firmy môžete navštíviť vzorkovňu, kde si môžete prezrieť celý náš sortiment. Vyškolený a ochotný personál Vám poradí a pomôže s výberom tovaru.

Sme k Vám bližšie aj prostredníctvom našich regionálnych obchodných zástupcov, ktorí pravidelne navštevujú zákazníkov vo svojom regióne. Pravidelne pripravujeme rôzne predajné akcie, v ktorých máte možnosť nakúpiť vybrané produkty za zvýhodnené ceny.

Spoločnosť je dlhodobo držiteľom certifikátu – systém riadenia kvality ISO 9001:2008