ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O nás

Spoločnosť SLOVAKIA TREND EXPORT – IMPORT, s.r.o. je veľkoobchodná rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 1992 v Strednej Európe. Vznikla takpovediac predajom z garáže. Dopyt začínajúcich podnikateľov po revolúcii po pracovných nástrojoch a ručnom náradí spoločnosť šikovne využila vo svoj prospech, získala prvé väčšie obchodné kontrakty a výrazne rozšírila svoje pôsobenie na trhu. V súčasnosti má vybudované moderné logistické centrum a vlastnú podnikovú predajňu. V roku 2020 sa zaradila medzi najrýchlejšie zdravo rastúce spoločnosti na Slovensku, za čo obdržala ocenenie Diamanty slovenského biznisu udelené prestížnym časopisom FORBES /. Rok 2021 bol opäť pre firmu veľmi úspešný a získala ďalšie ocenenie Diamanty slovenského biznisu, a to prvé miesto za východné Slovensko. Patrí medzi najväčších distribútorov pracovných nástrojov a ručného náradia na slovenskom trhu. Ponúkaný sortiment je rozdelený do 7 hlavných oblastí predaja : - Dielňa,  Stavba,  Elektro,  Záhradná technika,  Záhrada,  Domácnosť + Kuchynka,  Voľný čas. Spoločnosť sa vyprofilovala ako významný distribútor náradia a dlhodobo spolupracuje aj s  významnými priemyselnými podnikmi na Slovensku ako napríklad US Steel Košice s.r.o, Železnice SR, Železiarne Podbrezová a.s.,  Slovenské elektrárne a.s., Bukóza Holding a.s. či nemecký Amazon a mnohými distribučnými spoločnosťami v rámci celej republiky. Základom filozofie spoločnosti je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce. Základom filozofie spoločnosti je neustála inovácia vo všetkých oblastiach práce.

Medzi naše hlavné silné stránky patria :

doprava vlastnými vozidlami / viac ako 30 nákladných vozidiel/ do 48 hodín od objednania skladového tovaru,

vyše 15 000 tovarových položiek v skladoch,

export do 18 krajín,

- skladové priestory na viac ako 30 tisíc paletových miest,

- zamestnávame viac ako 160 vyškolených pracovníkov, ktorí ochotne poradia a pomôžu,

vyškolený obchodný zástupca pre každý kraj, ktorý pravidelne navštevuje zákazníkov v regióne a rieši všetky Vaše dopyty či problémy,

rýchly a bezproblémový servis a reklamácie,

- atraktívne benefity pre registrovaných zákazníkov,

B2B portál/ webová stránka www.strendpro.sk, odkiaľ si môžete objednávať tovar formou eshopu,

obchodná linka 0850 111 177,

medzinárodný nákupný tím neustále vyhľadáva zaujímavé novinky ako aj zahraničné či domáce trendy.

V  mieste sídla firmy môžete navštíviť vzorkovňu, kde si môžete prezrieť celý náš sortiment. Vyškolený a ochotný personál Vám poradí a pomôže s výberom tovaru. Pravidelne pripravujeme rôzne predajné akcie, v ktorých máte možnosť nakúpiť vybrané produkty za zvýhodnené ceny. Spoločnosť je dlhodobo držiteľom certifikátu – systém riadenia kvality ISO 9001:2008.

Ako moderná spoločnosť sa nachádzame aj na sociálnych sieťach a to Facebook, Instagram a YouTube. Na Facebooku prezentujeme naše novinky, usporadúvame súťaže, pridávame videá, ktoré napomôžu zákazníkom k lepšiemu spoznaniu produktov.